Autobiokorekční preparáty - detoxikace organismu

Do této skupiny zařazujeme výjimečně účinné preparáty, dle potřeb klientů k dosažení maximální regenerace, detoxikace, imunostimulace nebo celkové biokorekce organismu. Je to skupina látek a živin, tělu vlastních nebo přirozeně se vyskytujících v pestré stravě, ale pro správnou funkci organismu jich máme nedostatek. Tyto látky stimulují správnou funkci orgánů a podporují samoléčebné a regenerační schopnosti organismu. To je nezbytné zejména když je tělo zaneseno plísněmi, bakteriemi, viry, parazity, chemikáliemi ze zemědělství nebo těžkými kovy, což je běžná realita. Cizorodé a toxické látky vedou časem k narušení a oslabení funkce orgánů a při dlouhodobém působení stojí za vznikem i nádorového bujení a jiných závažných chorob.K těmto závěrům došly mnohé lékařské studie a proto jsme se rozhodli, jít opačnou cestou a vytvořit našemu tělu ozdravné podmínky na buněčné úrovni, abychom výskyt onemocnění snížili na minimum.

Produkty:Aloe Vera
Čistý přírodní gel z dužiny Aloe Vera. Gel z Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje okolo 200 vysoce hodnotných čistě přírodních látek. Kromě jiných to jsou enzymy, vitamíny, minerální látky, bioflavonoidy, cukry (mukopolysacharidy), antrachiony, saponiny (přírodní čistidla, antiseptika), mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny. Právě toto seskupení účinných substancí přináší pozitivní vlivy na lidský organizmus. Důležité je zejména to, že minerální látky, stopové prvky, vitamíny a ostatní substance se v extraktu z Aloe Vera nacházejí ve vzájemně vyváženém poměru.

Mladý ječmen
je prospěšná zelená potravina bohatá na živiny, obsahuje širokou škálu stopových prvků, antioxidantů, vitamíny C a E, chlorofyl a enzymy. Nezdravý životní styl, nedostatek pohybu, průmyslově upravená a jednotvárná strava často vedou k tomu, že je náš organismus mnohdy i dlouhodobě překyselený. Ve srovnání s pšenicí obsahuje 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa, ale o polovinu méně fosforu - prvku, který přebývá ve většině poživatin. Obsahuje významné množství manganu a zinku. Mladý ječmen obnovuje acido-alkalickou rovnováhu a působí jako ucelená zásadotvorná strava. Obsahuje vitamíny, které aktivují enzymy pomáhající při regeneračních procesech, prevenci nemocí a patologických stavů.

Obsahuje:
- vysoký obsah betakarotenu a chlorofylu
- vitamín C, E a vitamínů řady B: B1, B2, B3, B6, biotin
- kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou i cholin
- 45 % hmotnosti mladého ječmene tvoří bílkoviny, obsahuje 20 aminokyselin, vč. všech esenciálních, které si tělo neumí samo vytvořit

V roce 1978 prokázal japonský vědec Yoshihide Hagiwara, že mladý ječmen pomáhá metabolizovat některé insekticidy a chemická aditiva přidávaná do potravin. V následujícím roce s kolegy zjistili, že mladý ječmen obsahuje velké množství enzymů schopných neutralizovat toxiny (SOD (superoxid dismutáza), cytochrom oxidáza, peroxidáza, kataláza, atd.).

Chlorella
je sladkovodní jednobuněčná řasa, která se Zemi vyskytuje již 2,5miliardy let. Je velice bohatým zdrojem přírodních látek, které podmiňují normální fungování organismu. Používá se jako regenerační a stimulující prostředek s širokosáhlou detoxikační schopností.

Obsahuje:
- betakaroten
- vitamíny (B1, B2, B3, B5, B6, kyselina listová, B12, C, E, provitamín A)
- minerály (železo, vápník, hořčík, draslík, jód, selen, chrom a zinek)
- esenciální (pro tělo nezbytných) aminokyseliny,ze kterých se syntetizují bílkoviny a jsou zdrojem energie
- vlákninu

Colostrum
Je to nejlepší, co nám matka příroda dává do vínku. Colostrum je tekutina, kterou uvolňuje prsní žláza všech samiček savců po porodu. Colostrum vzniká před spuštěním laktace a je pro novorozence nezbytnou a nenahraditelnou látkou, kterou nelze uměle vyrobit. Colostrum poskytuje novorozenci důležitou ochranu, protože obsahuje látky fungující jako očkování - imunitní mateřská ochrana.

V lékařství a v doplňcích stravy se používá colostrum kravské. Má vyšší biologickou aktivitu, je druhově nespecifické a blízké colostru lidskému. Colostrum neobsahuje laktózu, je tedy vhodné i pro lidi alergické na laktózu a pro děti od narození. Colostrum je v přírodě jedinečná živina, protože obsahuje ochranné imunoglobuliny v nejvyšší, přirozené koncentraci. Colostrum obsahuje vysoce specifické, imunologicky účinné látky jako: Imunoglobuliny (IgG, IgM, IgA, IgE) ve vysoké koncentraci. Jsou to specifické protilátky, které mají za úkol napadat přímo viry, bakterie a parazity a zničit je.

Imunitní regulátory (cytokiny, interleukiny, laktoferin a mnohé další) spouštějí a harmonizují obrannou reakci těla - tzv. imunitní reakci, napomáhají urychlit uzdravení. Růstové faktory (IGF 1 a 2, TGF, EGF a jiné) řídí buněčnou a látkovou regeneraci, povzbuzují růst svalů, zlepšují výkon a napomáhají regeneraci po sportování a úrazech. Obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.


Další prodikty, které využíváme pro jejich vysokou účinost:
Vodíková voda
Energy
Joalis
kapky Naděje
Chanca Piedra


Biorezonance Olomouc
Biorezonance Olomouc
Biorezonance Olomouc
Biorezonance Olomouc