Využití biorezonance při odvykání kouření

Antismoking program poskytuje možnost, jak se vyhnout abstinenčnímu nikotinovému syndromu při snaze přestat kouřit. Terapie je bezbolestná, nenásilná, a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Úspěšnost biorezonance dalece převyšuje všechny ostatní, doposud používané metody.

Biorezonance eliminuje abstinenční příznaky vysílané z mozku. Díky vzorku nikotinu a slin z nedopalku klientovy cigarety je oscilační signál rozdělený na dvě části. Do organizmu je během terapie pro odvykání kouření vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční signál nikotinu. Tím se vyruší signály projevů fyzické závislosti na nikotinu, neprojeví se abstinenční příznaky, a v důsledku toho ani nevznikne tzv. nikotinový hlad, který je doprovázen chutí na cigaretu. Odvykání kouření je tak redukováno „pouze“ na zvládnutí tzv. rituálu. Přestat kouřit je především obrovská změna životního stylu, a antismoking program s přípravou nozodu činí přechod na život bez cigaret jednodušším.

Přineste si: jednu cigaretu, kterou si vykouříte před Antismoking programem, nedopalek využijeme při terapii.

Terapie: celkový program trvá zhruba 1 hodinu, klient pohodlně sedí v křesle, na uších má sluchátka a v rukou drží elektrody.

Odnesete si: pro prodloužení účinku Antismoking programu si odnesete nosič frekvenčního signálu ve formě cukrových globulí, instrukce obdržíte na místě.

Po terapii je nutné v průběhu dne vypít minimálně 2 litry vody pro urychlení detoxikace organismu od nikotinu.


Celková cena Antismoking programu činí 1500 Kč
Biorezonance Olomouc
Biorezonance Olomouc
Biorezonance Olomouc
Biorezonance Olomouc